Tag Archive: Mobilní aplikace


Sazkabet svým sázkařům nabízí možnost stažení sázkové aplikace jak na operační systém Android, tak pro iOS. Aplikace je plná funkcí a pro každého sázkaře je tím hlavním a jediným nástrojem pro každodenní sázení. Sazka mobilní aplikace vám přináší následující funkce:

 • Široká nabídka sázek a sportů
  • U nás najdete obrovské množství sázek na všechny oblíbené sporty, navíc vždy ve skvělých kurzech.
 • Aktuální sázkové příležitosti každou vteřinu
  • Vsadit si můžete před začátkem zápasů, nebo během nich. Ale pouze u nás můžete oboje kombinovat na jednom tiketu!
 • Live Stream vybraných zápasů
  • Tisíce přímých přenosů sportovních událostí na jednom místě. To vám televize nenabídne.
 • Vizualizace zápasů
  • Není k dispozici přímý přenos? Pak vám sázení zpříjemní přehledná vizualizace zápasů

Mobilní aplikaci dnes nabízí téměř všechny sázkové kanceláře. Podporované systémy jsou jak Android, tak iOS pro smartphony Apple. Stáhnout si je můžete na Android marketu, nebo Apple App store. Aplikace pro mobilní sázky jsou obvykle rychlejší a jednodušší než mobilní webové stránky a nabízejí často spoustu funkcí navíc. Livescore a aktuální výsledky, přímé přenosy zápasů a jiná vylepšení! Doporučujeme Fortunu!

Mobilní sázení přináší spoustu výhod oproti klasickému sázení v pobočkách, ale dokonce i oproti internetovému sázení. Tak především: Můžete si vsadit naprosto kdykoliv! Prostě se rozhodněte, že chcete vsadit, a vsaďte si! Kdekoliv, kdykoliv! Bez nutnosti cesty na pobočku sázkové kanceláře nebo k počítači.

Mobilní sázení nabízí nejenom velmi rychlý způsob, jak si vsadit, ale také okamžitý přehled o skóre či stavu zápasu! Máte tak vždy po ruce výsledky a statistiky! Ideální, pokud právě sledujete v televizi zápas, na mobilu kontrolujete vývoj ostatních utkání a na všechno si pěkně pohodlně z toho křesla také můžete vsadit. A že zápas už běží? Žádný problém! Většina sázkových kanceláří nabízí na mobilu i live sázky, tedy sázky v průběhu utkání.

Sázení přes mobil jednou nahradí internetové a především již nadobro ukončí klasické sázení v kamenných pobočkách. Protože, co si budeme říkat. Pokud nemusíte někam do města v otvíracích hodinách a můžete si vsadit právě tehdy a právě tam, kde zrovna jste, proč byste to dělali jinak? Mobilní sázení vám tak to internetové přesune ještě blíže až do vašich mobilních telefonů!

Powered by WordPress & Web Design Company
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat